Her telden paylaşım
Pr0 oldum neden gibi sorulara cevap 476351uyeols10

Forumumuzdan tam anlamıyla yararlanmak için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. !

Join the forum, it's quick and easy

Her telden paylaşım
Pr0 oldum neden gibi sorulara cevap 476351uyeols10

Forumumuzdan tam anlamıyla yararlanmak için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. !
Her telden paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pr0 oldum neden gibi sorulara cevap

Pr0 oldum neden gibi sorulara cevap Empty Pr0 oldum neden gibi sorulara cevap

Mesaj tarafından Administrator Çarş. Kas. 10, 2010 5:57 pm

Pr0 oldum neden gibi sorulara cevap Mayonez.forum777.com

Herkes son zamanlarda aniden pr0 oldum, pr4 sitem pr0a düştü neden diyesorular sormaya başladı. Bu makalemde bunun nedenleri ve çözüm yollarıhakkında bahsedeceğim.

Aniden/Birden Pr 0 olmanın Nedenleri

- Sitenizden link satışı yapıyorsanız sitenizin pageranki 0 a inebilir.Link satışı yapan siteler Google'a şikayet edildiğinde veya Googlefarkettiğinde ceza olarak pageranki 0'a indiriyor. Link satışındandolayı çoğu kişinin pageranki 0'a inmiştir son zamanlarda.
- Link alırken de dikkat edin. Illegal ve kötü içerik içeren sitelerdenlink alırsanız o bağlantıdan dolayı siz de ceza görebilirsiniz.
- Sitenizde illegal, spam, vvarez içerik barındırıyorsanız Google ceza olarak pr 0 yapabiliyor.
- Sunucunun aynı ip'de üstte belirttiklerimi yapan ve ceza yemiş bir site varsa bu sana da yansımış olabilir.
- VVarez script kullanmaktan dolayı da olduğunu gördüm bu olayın. Oyüzden her zaman özgün, temiz ve kaliteli bir içerikten yanayımdır.

Bunu düzeltmenin Yolları

- Link satışını kesin. Sitenizdeki dışa link çıkışını azaltın veGoogle'a sitenizde kötü birşey bulunmadığını ve pageranki neden 0 adüştüğünü veya düzeltmek istediğinizi tarzı bir mail yollayabilirsiniz.
- Siteniz eğer spam, illegal, vvarez içerik içeriyorsa temizleyin. Sitenizin içeriği yasal(legal) ve temiz olsun.
- Aynı sunucu sorunu için farklı bir ip'ye taşıyabilirsiniz sitenizi.Bu sayede başka sitelerin yaptığı şeylerden dolayı çektiği cezayı sizçekmezsiniz. (Yani kurunun yanında yaş da yanmasın mantığı).
- Link aldığınız yerlere dikkat edin. Link işi yaparken kaliteli ve temiz siteleri seçin.
Administrator
Administrator
Yönetici
Yönetici

Rep Gücü : 1584

https://mayonez.yetkin-forum.com

- Similar topics